pozyczka
 

MANIACY ?SEX MANIAKA?

Pierwszy pokaz z cyklu ?Najgorsze filmy świata? przyniósł wiele emocji. Strach pomyśleć, co będzie dalej...

Sylwia Schab

Spodziewam się po tym filmie i po całym tym cyklu, że będzie naprawdę kiepskie kino. Tak kiepskie, że będę boki zrywała ze śmiechu. Bardzo mi się podoba pomysł na zaprezentowanie takich właśnie filmów. W życiu bym nie poszła u siebie do kina na najgorszy film świata. Natomiast tutaj taki pomysł absolutnie wpisuje się w wyluzowaną, nienapuszoną atmosferę.

Paweł Hapka

Ja w ogóle jestem fanem takiego kina i smakoszem takich atrakcji. Celowo nie czytałem wcześniej opisu ?Sex Maniaka?, żeby nie psuć sobie zabawy. Fajnie, że ktoś wpadł na taki pomysł z cyklem najgorszych filmów. Mam nadzieję, że będzie to kontynuowane.

Beata Nowicka

Przeczytałam, jak skonstruowany jest ten film. Bardzo mnie interesują filmy niedokończone, z wycinkami z różnych innych. Poza tym sam tytuł ? ?Sex Maniac? ? bardzo mi się podoba. Brzmi zachęcająco. Bawi mnie takie kino.

 

Na LAF-ie pokazany był ?Szpon? Freda F. Searsa. Oto kilka głosów przed projekcją.

Paulina Marczewska

Spodziewam się po tym filmie, że będzie okropny. Liczę na bardzo dziwne dekoracje, elementy scenografii. To mnie najbardziej nakręciło do przyjścia tutaj. Co nieco wiem o produkcjach z lat 50., które z powodu braku finansów większość dekoracji czy kostiumów miała wykonywane w Meksyku. Oczekuję na takie perełki ? na przykład pojawi się potwór z widocznym zamkiem błyskawicznym z tyłu. Takiego typu okropieństwa. Wybierałam się na ?Import/Eksport?, ale stwierdziłam, że w Zwierzyńcu panuje wakacyjny klimat, jest bardzo przyjemnie, dlatego nie warto się katować pesymistycznym kinem.

Morgan Ranger

Przyszedłem na ?Szpon?, bo wiem, że nie będę miał takiej możliwości gdziekolwiek indziej. Takie filmy zazwyczaj ogląda się na festiwalach, nie można ich spotkać w zwykłym kinie. Niekiedy pojawiają się przeglądy archaicznego science fiction, ale to rzadkość.

Dorota Brociek

Wczoraj byłam na ?Ryjówkach?. Wnioskując z tego, co się działo, to nie wiem, czego się dziś spodziewać. Wczoraj bardzo mi się podobało. To jest niesamowite, że tyle radości może dać najgorszy film świata. W Zwierzyńcu najbardziej mi się podoba to, że łączy kino ambitne ? dające dużo do myślenia ? z takim, przy którym można się pośmiać. Poza tym wczoraj prelekcja okazała się być bardzo ciekawa, dlatego tym bardziej mam nadzieję, że dziś znowu zostanę zaskoczona.